

75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Lotion Diluent це засіб для регулювання густини клею для ламінування.
Застосовується у разі, якщо клей з якихось причин став густим та в'язким, а також допомагає підлаштовувати консистенцію клею під потреби майстра.
Lotion Diluent:
Розчинник клею містить ті ж компоненти, що і клей для ламінування, за винятком структуроутворювача і загусника, який надає клею в'язкість та адгезивні властивості. Так як розчинник ідентичний за складом з клеєм (має термодинамічна спорідненість), він знижує в'язкість клею, зберігаючи початкові властивості, що клеять. Клей розчиняється у ньому, знижуючи свою концентрацію, але з втрачає своїх властивостей у своїй.
За рахунок принципу «подібне розчиняється в подібному» компоненти швидко змішуються один з одним, утворюючи однорідну суміш.
На скільки процедур вистачає: від 5 до 15 розбавлень
Склад: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzoic Acid, Parfum
Консистенція: рідка
Термін придатності: 24 місяців з дати виготовлення
Переваги продукту: дозволяє досягти потрібної та “зручної” консистенції клею для майстра. А також повертає до “життя” густі клеї.
Формат упакування: вакуумний флакон у вигляді шприца. Механізм флакона влаштований так, щоб запобігти попаданню кисню до продукту – це дозволяє уникнути окислювальних процесів усередині тари, які постійно починаються в результаті надходження повітря. Також флакон ізольований від попадання вологи, пилу та інших забруднень.
Правила роботи: додати 1-2 краплі розчинника в клей для ламінування, ретельно перемішати до однорідної консистенції та, при необхідності, повторити дію для досягнення необхідної густоти.
Правила та умови зберігання: зберігати у щільно закритій тарі при температурі від +5 до + 25°C далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lash Secret |